Pristatymo Informacija

Pristatymo Informacija

Užsakymą surinksime ir išsiųsime per  1-3 darbo dienas nuo pinigų įskaitymo į mūsų banko sąskaitą. Pristatymo laikas priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.


OMNIVA paštomatu – prekės pristatomos per 2–3 d. d.  Siuntimo kaina – 2,6 €Perkantiems už 80 Eur ir daugiau - nemokamas pristatymas į Omniva paštomatus. Kai tik siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą OMNIVA terminalą, gausite SMS su siuntos atsiėmimo numeriu. Atvykus prie OMNIVA terminalo tereikės įvesti šešiaženklį durelių kodą, kuris bus nurodytas SMS pranešime. 


Siuntimas Omniva paštomatu į Latviją kainuoja 5,50 


LIETUVOS PAŠTU – prekės pristatomos per 3–4 d. d.  Siuntimo kaina –  2,50 €  (išskyrus Kuršių Neriją). Visos prekės yra siunčiamos registruotu paštu. (LAIKINAI NESIUNČIAME)


LP express paštomatu – prekės pristatomos per 2–3 d. d.  Siuntimo kaina – 2,6 €Perkantiems už 80 Eur ir daugiau - nemokamas pristatymas į LP express paštomatus. Kai tik siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą LP express terminalą, gausite SMS su kodais. Atvykus prie LP express terminalo tereikės įvesti gautus kodus, kurie bus nurodyti SMS pranešime. 


Nemokamai prekes galite atsiimti mūsų ofise Vilniuje, Naugarduko 91-501, prieš tai informavus sandrukoaudiniai@gmail.com


KURJERIU - prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 1–2 d. d. (išskyrus Kuršių Neriją). Siuntimo kaina – 5.50 €. Prieš pristatydamas siuntą kurjeris susisiekia su Jumis nurodytu telefono numeriu.